| Petronela a întrebat:

Ce parere aveti despre persoanele care la orice intrebare cer fundita(nu dau nume)?:d

Răspuns Câştigător
| Floreenofficial a răspuns:

Pai nu stiu ar trebui BANATE, excluse, interzise pe site.
Este dreptul 100% al celui care a formulat intrebarea sa decida cui ii revine acea fundita mult dorita si mult asteptata si vanata de unii...
Nu mi se pare normal sa il obligi pe om, sa ii bagi pe gat faptul ca vrei fundita. Daca meriti primesti! Asta e parerea mea!

12 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Pe mine chiar mă plictisesc cu insistențele astea inutile.
Pa, pa.

| Silvia a răspuns:

Mi se par penibile.

Elianna
| Elianna a răspuns:

Copilasi! Cer si dau fundite la gramada la orice postare. Ei cred ca asa se obtin funditele si asta-i rostul sitului, concurs de fundite! Nume nici nu ai cum sa dai ca aproape 90 % din puberi fac asta! Este foarte obositor.

| andrei a răspuns:

E ciudat aici dintr-un site care ajuta oameni a ajuns intr-un fel de joc. care face mai mult si imi repede fundite...si la fel de enervat sunt si cei care la orice intrebare scriu"dau fundita"

| CristinaCristi a răspuns:

Tu ceri

| CokoStar a răspuns:

Sunt stresante.

| gabriela a răspuns:

Este ingrozitor de deranjant. Nu fundita este scopul! Daca ajuta pentru fundita inseamna ca este "materialist" nu face un bine gratis. Ar trebui interzis santajul si cersitul funditei! Bravo pentru intrebare!

| luciana200972 a răspuns:

Este cat se poate de penibil, dar nu putem decat sa-i ignoram

| Ela_PuRpLe a răspuns:

Bună.
Mi se pare total aiurea, penibil cum a zis şi luciana200972. La urma urmei persoana care postează întrebarea decide cui dă fundiţă şi degeaba o cer, asta nu cred că influenţează cu ceva, in sensul de a o primi.

| piktor a răspuns:

Pai si la raspunsurile tale castigatoare vad ca ceri la sfarsit fundita
cum vine asta?

| simpatik_3750 a răspuns:

Mai stii ce eu nu cred ca e asa rau da deci doar ii spui ca o vrei caci mie mi s-a intamplat de multe ri sa le dau fundita altora daca nu scrii acolo insemna ca nu vrei da nu insemna sa scrii!@$@#$%^#%@#%23%@#$%@ AICCIIIIIIIIIIII9III vreau fundita

$@#!@%!@$%$! #^y$!&*%^*^%&(&^&%$^%@!^$2. nu pur si simplu poti sa-i zici te rog fundita ...asa ca nu trebuie banat decat ep aia gen $#@!%@! #$%@^%&*!%$@#&Funditaaaa#@$%!@#%^@&^#$*^&(&*)^79

| Psihologul_Adrian a răspuns:

Cersetori! Observ ca toti spun cate ceva de rau, dar sunt 99, 9 % ca si ei au cerut o data funda, de cand sunt pe acest site!