| qwqwwwq a întrebat:

Pentru cei din Iasi, acolo în parcul de la Palatul Culturii sunt tot timpul concerte în aer liber, mai exact în mai? Pentru ca ar fi frumos pentru o excursie deoarece am fost o data și era muzica era o atmosfera plăcută. Ps daca pot găsi poate un program de la ce se va desfășura în aer liber în parc. Mersi

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Sunt 3-4 concerte pe an. Revelion, sarbatorile orasuluo si diverse festival uri.

| Señor1ta a răspuns:

Nu, nu sunt tot timpul concerte, sunt la evenimente speciale, gen Sf Parascheva