| Mihaela_2645 a întrebat:

Plec pentru cateva zile la Baile Olanesti si as vrea sa-mi spuneti unde pot avea acces la piscina contra cost. Nu am mai fost de ani buni acolo.Am vazut ca sunt cele doua bazine acoperite cu apa termala, dar as vrea sa merg sa ma racoresc si sa fac plaja.
Va multumesc!

1 răspuns:
| micutaEU a răspuns:

Cel mai bine schimba statiunea mergi la Baile Herculane.Cazeazate la hotelui Traian acolo vei avea piscina interioara calda(apa termala), daca nu te duci la strandul 7 izvoare o piscina mare cu apa termala rece unde te poti bronza. Pretul este de 10 lei adult si 5 lei copil.Pana acolo sunt 4 km. si drumul costa cam tot 5 lei.Este frumos si ati recomand daca ati place spune-mi