| anonim_4396 a întrebat:

Sambata poate merg cu parintii la munte si ne gandim unde sa mergem:pe Transfagarasan sau pe Transalpina(un drum nou prin munti in Romania). Voi ce credeti?(daca ati fost sau ati auzit)?

Răspuns Câştigător
| albastrualb77 a răspuns:

Da, eu cred ca merita sa le incercati pe amandoua, avem o tara fffffffff frumoasa, pacat ca nu e pretuita la adevarata ei valoare.

4 răspunsuri:
| naoko a răspuns:

Trans Alpin e super bestial, dar la fel si Trans fagaras, numai transalpin e mai fain.Du-te in trans Alpin

| mona a răspuns:

Pe amandoua daca se poate si aveti timp,dar de preferinta,, transalpin,,, e beton...calatorie placuta

| deea1music a răspuns:

Transalpina happy

| mickeye a răspuns:

Eu nu am fost încă pe Transalpina dar mai frumos ca pe Transfăgărășan nu e nicăieri în lume.Deci,mergi pe Transfăgărășan.