| Biby a întrebat:

Sa-r putea sa merg in Austria la hotelul asta:http://planitour.com/hotel/ro/Hotel%20Hubertushof/HTL/80 138.html A mai fost cineva la el? Cum este la 3 stele? Pana acum am fost doar la 4 si la 5.Mai stiti niste hoteluri in Viena sau Austria la preturi rezonabile? Multumesc!

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Gesturi...

| andy_3924 a răspuns:

In Austria sunt foarte multe de vazut. Viena e superba, in schimb, in timpul iernii iti recomand sa mergi la munte. Partiile sunt extraordinare.
Ce-ti pot recomanda e sa iti gasesti un agent de turism de incredere pentru ca te poate sfatui cel mai bine. Eu am apelat destul de des la cei de la Eurolines si n-am avut probleme. Chiar au in perioada asta si oferte pentru Austria. http://www.eurolines.ro/article--Oferte-Ski-Austria--2341.html
Multa bafta!

| Biby explică:

Multumesc!

Răspuns utilizator avertizat
| ii a răspuns:

Fratele meu. m-am uitat peste aproapte toate intrebarile tale si sunt niste intrebari stupide.winking
Ori te lauzi
Ori ne ceri sa-ti facem tema
Ori ne ceri sa-ti dam comm la hi5
doamne ce proasta esti!