| brorobert a întrebat:

Buna seara vreau sa plec in vacanta in Grecia in august 2017 cu avionu trebuie pasaport sau circul cu buletinu? Dau funda

Răspuns Câştigător
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

In toate tarile UE trebuie doar cartea de identitate. Cu buletinul nu te lasa. Poti sa mergi si cu pasaportul daca vrei dar nu se mai uziteaza.

1 răspuns:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

In Grecia poti merge cu carte de identitate. Cu buletin de identitate nu poti merge, de altfel nici nu cred ca ai, nu se mai fac de peste 20 de ani.