| Fsdalajdljaljdvndnlgd a întrebat:

Buna,sora mea este in America si are biletul pe data de 1 octombrie.Ea ar vrea sa isi modifice data plecarii pana in 28 octombrie.Din America nu poate intra pe site-ul airfrance (site-ul de unde si-a luat biletul ) ca sa si-l prelungeasca.Am intrat eu,am scris codul si numele in casuta de rezervari iar cand am vrut sa modific data mi-a aparut eroarea,,Niciun zbor nu este disponibil pentru datele selecţionate. Vă rugăm să vă modificaţi alegerea." Am incercat si cu alte date dar imi apare aceiasi eroare.Ce credeti ca ar trebui sa fac ca sa pot modifica data? Stiu ca trebuie sa plateasca o taxa daca vrea sa isi schimbe data de plecare, acea taxa cum o plateste?

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Suni la call center ul lor si le spui problema

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Referitor la taxa de modificare... Depinde de companie. Eu la British Airways am platit in aeroport cu cardul.