| FreshMint a întrebat:

Pe 1 septembrie am un zbor cu compania WizzAir spre Timisoara si pe site-ul lor am vazut ca pot schimba data plecarii contra cost. Mi se pare cam dubios schimbarea datei. Ce pot sa fac? Eu vreau sa schimb data sa plec mai repede.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Toate companiile aeriene percep un tarif la schimbarea datei de zbor. De la 40 de euro in sus.

1 răspuns:
| Rachetul a răspuns:

Te duci la ei si le spui ca vrei sa schimbi data biletului.e ft simplu si usor.dai o suma si-ti da alt bilet