| viperra a întrebat:

stiti cumva o cabana ieftina la STRAJA? care sa nu depaseasca 50 de lei pe noapte! sau cineva la care sa stam, tot in straja!(2 persoane copil si tata).
funda!

1 răspuns:
| Lola05 a răspuns:

Pentru ce perioadă aveți nevoie de cazare și câte nopți?
50 de lei pe noapte pentru o cameră dublă? Sau de persoană? Ce vârstă are copilul? Cei foarte mici de obicei nu plătesc, dar aici e vorba de politica fiecărei pensiuni în parte. Ca să-mi fie clar. merg doar tatăl cu copilul?
E greu de găsit ceva mai ieftin de 80-90 de lei pe noapte, mai ales în perioada asta. Poate după 1-2-3 ianuarie da, dar acum cam complicat...
Poate m-ar ajuta mai multe detalii happy