| ella4k a întrebat:

sunt din Republica Moldova si as vrea sa vizitez Craiova, dar imi trebuie si niste informatii as vrea mai aproape de casa lui jean de la craiova ca tare mai vreau sa-l vad daca stie cineva va rog mult.ma bazez pe cei din craiova sper sa ma puteti ajuta.multumesc mult va voi fi foarte recunoscatoare daca ma veti ajuta.pa v-am pupat si astep raspuns

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa il anunte cineva pe Jean de la Craiova ca a devenit obiectiv turistic. Poate face si niste pliante, ceva...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu prea inteleg care e intrebarea ta. Eu sunt de prin zona Craiovei. Deci vrei sa stai in apropierea casei lui Jean? Cauta pe Google unde locuieste(habar n-am) si totusi nu cred ca o sa gasesti un loc de cazare.
Incearca la un hotel.

| Sara a răspuns:

laughing calumea obiecvtiv turistic ti'ai ales. Crezi ca el va iesi in boxeri prin curte si isi va etala pachetelele de muschi? laughing Campia olteniei este frumoasa si nu gazonul din curtea manelistului

| Roberto di Roma a răspuns:

Jean nu sta in craiova

| Carlene a răspuns:

Ella Jean de la Craiova nu sta in Craiova. El are multe concerte prin tara deci e migratorlaughing