| anonim_4396 a întrebat:

Sunt din RM si vreau sa vizitez Bucurestiul pina la sfirsitul saptamanii insa nu am cu cine. As putea cumva sa-mi fac prieteni din Bucuresti?
Va multumesc

2 răspunsuri:
| DreamAsk a răspuns:

Ce-ar fi sa mergi cu familia? Nu poti avea incredere in toti drogatii de pe internet!

| CatelusaCuParulCret a răspuns:

Oamenii din Bucuresti sunt sociabili, dar nu avea incredere in toti de pe TPU. Mergi Cu familia sau cu un prieten, iar daca stai mai mult acolo iti poti face prieteni, dar nu pe un site.