| Andries_Calin_1990 a întrebat:

am o intrebare. Cum pot sa ajung din Otopeni in Buftea in cel mai scurt timp? Pot din Otopeni sa ma duc in Corbeanca si de acolo sa iau maxi de Buftea?

5 răspunsuri:
| GdX a răspuns:

Taxi sau uber, iar daca ai masina foloseste waze.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Uber

| Andries_Calin_1990 explică (pentru suntserios):

Hai ca m-ai ajutat cu 38 de lei zilnic

| suntserios a răspuns (pentru Andries_Calin_1990):

Era sa ghicesc ca vrei asta zilnic?

| wpetterssone a răspuns:

Mergi în stația Aeroportul Henri și te urci în 449, spre Piața Presei, mergi 5 stații, cobori la Aleea Privighetorilor, de unde îl iei (nu știu dacă traversezi sau rămâi în aceeași stație) pe 304 spre Laromet 9 stații și cobori la CFR Constanța. La CFR Constanța îl iei pe 460 spre Oraș Buftea și cobori la ce stație ai nevoie.
Abonamentul lunar costă 50 de RON. Eu zic că merită. Acest traseu poate fi parcurs în 90 de minute la ora 8:20.