| Fani2001 a întrebat:

Buna TPU.Am o intrebare legata de Terra Park! Imi puteti spune si mie cum se procedeaza,cate puncte se cheltuie sunt la fiecare masinarie, daca stiti.Si care este cel mai costisitor!

2 răspunsuri:
| Ashadow a răspuns:

Pai este ca la metrou, la intrarea (ca sa zic asa) in masinarie e un aparat in care bagi cardul ca sa te lase sa intri.
Din cate imi amintesc cea mai costisitoare masinarie costa 10 puncte parca(nu mai stiu sigur) si era ori farfuria aia uriasa care te dadea pe o rampa, ori foarfecele, ori chestia aia care te urca pana sus si iti dadea dru mul apoi.

| Fani2001 explică (pentru Ashadow):

Bine,iti multumesc.