| Gabiițțaa a întrebat:

Am planificat să plec la mare pentru câteva zile. Voi avea cazarea in Năvodari.
Doar ca nu vreau sa stau doar acolo ci vreau sa vad mai multe plaje. Mai exact caut o plajă pentru un shooting foto, am tot văzut plaje care au leagăne pe malul mării,hamace, etc, dar nu stiu unde sunt laughing) am tot auzit că in Vama este fain laughing dar nu stiu ce sa zic. Puteti sa imi dati niste idei unde as putea face niste poze frumoase? happy

2 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Găbiță, dacă te plimbi la Năvodari cu insistență, găsești locuri la fel de faine

| tup3u a răspuns:

Cum ieși din Năvodari și intrii în Mamaia poți verifica plajele de lângă campinguri, apoi plajele cele mai moderne de pe litoralul românesc din summerland, spre Constanța ai plaje cu Pontoane, în Constanța stvilopozi mulți, în Eforie plaje cu iahturi etc.