Întrebare recomandată | Pufick a întrebat:

Anul acesta o sa plec in concediu la Mamaia si niu stim unde sa ne cazam! O sa fim 7 persoane si o sa stam 3 zile (2 nopti).Am vrea sa ne cazam la localnici, dar nu cunoastem pe nimeni, asa ca daca ati mai fost la Mamaia si v-ati cazat la localnici va rog sa-mi lasati aici contactele!

Răspuns Câştigător
| DanyelaPanda a răspuns:

Nu te îngrijora! decât să dai bani pe hoteluri de 5 stele sau la Hotel Malibu, când ajungi acolo, sunt mii de persoane cu chei și sugestii unde să te cazeze! Eu așa am făcut fiindcă am vorbit cu cineva de la un hotel să ne cazeze și eram 10 persoane, și ne-a tras acela clapa, și am văzut o mulțime de oameni care vor să te cazeze!

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Mamaia e statiune exclusiv turistica, nu sunt localnici acolo, poate in Constanta

| stefaniamarina1614 a răspuns:

Omega este in mamaia sat langa cluburi si are un pret ffff accesibil de la 100 lei in sus cu piscina, hidro-biciclete GRATUIT! Mie mi s-a parut extraordinar! Sper ca te-am ajutat. uite si un numar de telefon daca vrei sa te cazezi: 0724 479 815

| maka30rockkuky a răspuns:

Buna! in primul rand sunt oameni care care se plimba cu cheile in mana sau te intreaba ei daca ai nevoie de cazare, si mai sunt vilele in satul de vacanta

| RoDanny a răspuns:

Parerea mea este ca mai bine te-ai duce in alta statiune deoarece este mai multa liniste

| IceKitty18 a răspuns:

Eu mereu merg la Hotel Piccadilly, hotel de 2 sau 3 stele. Mereu am luat camera de 2 persoane. Ai televizor, baie, si o masa inclusa la alegere. Pretul e foarte ieftin parca 50 lei noaptea. Cand am mers 5 persoane am luat o camera laughing si am stat toti in una, pentru ca ca am stat tot asa 2 nopti si iti dai seama ca nu am prea dormit, iar cum camera e destul de mare 2 ( eu si pr in pat) 1 pe cele 2 fotoli si alti doi pe jos. Noua ne.a placut. 100 si ceva de lei pe doua nopti plus dus cat vrei si tv plus masa inclusalaughing. Pranzul si cina o luam in restaurant cand ieseam, sau o luam tot de la restaurantul lor dar no plateam noi, iar cand era seara si veneam in camera toti daca nu aveti uni somn puteti iesi in curtea din spate unde puteti face si acolo baie in acel lac sau sa stati la terasa. Eu sper sa va interesati si voi de acest hotel si sper sa mergeti ca nu o sa regretati :*