| anonim_4396 a întrebat:

as avea 1 intrebare : Cat costa un bilet de avion (oricare) pana la Los Angeles? (Dus-Intors)

Răspuns Câştigător
| giorgyana99 a răspuns:

Scump. Depinde cand vrei sa pleci daca vrei biletul de pe azi pe maine o sa fie fffff scump si e posibil sa nu mai gasesti locuri disponibile dar daca vrei sa faci o rezervare acum pentru la anul de ex o sa obtii o reducere considerabila adica ork o sa fie scump pentru ca e departe si mai vrei si dus-intors

4 răspunsuri:
| FerLin a răspuns:

Ideea e sa iti cumperi biletul cu cat mai mult timp inainte de plecare poti, astfel vei avea o reducere semnificativa dupa cum iti spunea si giorgyana

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mersi mulT!

| nicone a răspuns:

Un exemplu practic: Am facut o cautare http://www.biletedeavionieftine.net si am gasit la 787 € cu plecare in 31 ianuarie - retur februarie 2012.

| MihaelaDart a răspuns:

Depinde de agentie, poti sa prinzi oferte ori sa fie mai piperat.
http://www.biletelowcost.ro/