| Live.Laugh.Love a întrebat:

In medie, cam cat ar costa un bilet de avion din bucuresti pana in los angeles? dar din los angeles pana in bucuresti?

Răspuns Câştigător
| hamsterx a răspuns:

Intra pe google scrie informatii aeroport ceva de genu, apoi dai undeva pe siteul respectiv unde intrii la contact si acolo trebuia sa aiba un nr de telefon sau ceva.suni la acel numar si intrebi orice informatie p care o doresti important este sa nimeresti bine site`ul.de exemplu tarom ai putea sa cauti sau ceva de genul.bafta iar daca ajungi in los angeles sa te distrezi :*

3 răspunsuri:
leonardk
| leonardk a răspuns:

Bucuresti San Francisco 1120 dolari - tur/retur - (ca sa poti face o comparatie). Rezervat din timp costa mai putin. De asemenea cumparat din SUA este un pic mai ieftin. Este in functie si de ce companie de zbor alegi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai intra și tu pe pagina unei companii aeree și vezi acolowinking

| ginaosar a răspuns:

Vezi aici http://avion.cabanova.com/bilete-avion-ieftine.html
Este foarte bun vei fi multumit

Sper sa te ajute