| BlackVampire a întrebat:

As avea nevoie de o poza cu harta strazilor din Curtici. Una pe care o pot printa pe hartie (nu am nevoie de link-uri doar imagini). Multumesc anticipat. Dau funda.! happy

3 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Pe TPU nu se pot pune poze.
Intra pe Google Maps, scrie la cautare Curtici, Romania si o sa-ti dea harta.

| BlackVampire explică (pentru Ioandelasal):

Da dar nu pot sa salvez poza de pe Google Maps si sa o printez.

| mihai69 a răspuns:

Http://goo.gl/erKhjN
Apeși pe tasta „print screen", deschizi programul Paint (sau alt editor de imagine), apoi apeși pe [CTRL + V] (adică operațiunea de „Paste") și salvezi / printezi harta.
Sau instalezi pe un telefon mobil cu GPS o aplicație de tipul „Maps with me" (nu are nevoie de legătură la internet după instalare!)