| anonim_4396 a întrebat:

As vrea cat mai multe locuri si obiectibe turistice din Romania! Fundita pentru cele mai multe locuri si obiective!

6 răspunsuri:
| cooldreams a răspuns:

Http://www.turistderomania.ro/......n-romania/
Cred ca-s toate. Te descurci tu, asa-i? :D
(Te rog spune-mi ca nu vrei sa ti le si insir!)

| Razeph a răspuns:

Esti vreo ruda de-a doamnei acelea de la reclama de la televizor. Magda Savuica, care viziteaza locuri frumoase in Romania?hee hee

| dienuta1990 a răspuns:

Http://www.turistderomania.ro/ aici ai cele mai importante obiective turistice din Romania.

| KapshunikaViorika1994 a răspuns:

Hmm... Alege Bucovina cu manastirile ele minunate!

| Butterflybeautiful a răspuns:

Buna, taniavarduca!
Http://www.turistderomania.ro/......n-romania/
Sper ca te descurci :D
Si acum te rog Xx FunditaXx

| timisoara a răspuns:

In ce parte a Romaniei? Eu ti-as recomanda sa te duci in Bihor, in muntii Apuseni. Daca doresti ceva informatii de prin aceea zona, intreaba-ma.