| AAndreeaaaa a întrebat:

Cam ce as putea vizita la mare in Neptun? Ceva atractii turistice, hoteluri e.t.c

2 răspunsuri:
| anonimg a răspuns:

Statiuni ca Neptun, Saturn, Jupiter -si poate ca or mai fi si altele ca acestea- sunt statiuni micisi nu prea ai ce vizita. In doua ore ai ocolit Neptunul. In statiuni de regula nu prea ai ce vizita. Poate doar sa mergi la o terasă, sa inchiriezi biciclete ciudate (care au cate patru roti si pedalează doua persoane), si alte lucruri de felul acesta.
Ce poti face la mare este ca sa vizitezi si alte stațiuni mergând pe lângă apa (pe nisip, dar nu desculță); poti merge la delfinariu.
Mai poti astepta comentarii. Ți-am scris mai mult pentru ati promova întrebarea. :p

suntserios
| suntserios a răspuns:

La statiunile de la mare te duci sa faci plaja nu sa vizitezi. In Neptun in afara de niste hoteluri in ruina oricum nu prea ai ce vedea