| MarinaDuart a întrebat:

TPU cat costa un bilet dus si intors, la personal... pana in Brasov si inapoi!? daca nu mai am carnetul de elev cum pot sa obtin o reducere la bilet?

3 răspunsuri:
| alex19051988 a răspuns:

Tu de unde esti si poti cere carnetul de elev a lui altcineva care nu are poza sau poti sa ceri un nou carnet de la secretariat

| Summer4ever a răspuns:

Ete fleosc. Daca nu ai carnet, nu ai cum sa iei cu reducere, e logic.
Nu e niciun tren personal pana la Brasov, cel mai ieftin e rapidul, Pret total: 25.8 RON.
R 3001 Bucuresti Nord-Brasov ora 6:35
R 3003 Bucuresti Nord Brasov ora 14:10
R 3005 Bucuresti Nord Brasov ora 16 30
Faci 3-4 ore pana acolo.