| TpuNoName123 a întrebat:

Bună TPU!
Câţi km sunt din Italia[Torino] până-n Portugalia[Lisabona]?
Funda!

10 răspunsuri:
| adelina222 a răspuns:

Distanta dintre Torino, Italia si Lisabona, Portugalia este 2022 de km big grin

| IoanaEliza a răspuns:

Depinde pe unde o iei. Intre 2035-2100 km. happy

| gabytz18 a răspuns:

Exista un soft care iti calculeaza, km timp pentru toate rutele pe care le doreti dupa tot globu. Tine cont, daca te intereeaza, si de alte mijloace de transport, avion, vapor, tren. Cine isi aminteste cum se numeste te poate ajuta si mai bine.

| ioana12345 a răspuns:

2022.9 km

| JoeTPU a răspuns:

Nu stie nimeni exact sa poate stie nu stiu dar cred ca intre
2000-2100!
Bafta!:*

| Liviucu a răspuns:

2.023 km (aproximativ 19 ore 45 de minute ii parcurgi cu masina)

Pentru detalii avansate legate de ruta ce doresti sa o parcurgi (in caz ca nu ai GPS in masina), click aici: http://www.ecalculator.ro/calculator-distanta?de-la=Torino&la=Lisabona

Drum bun!

| TpuNoName123 explică:

Mulţumesc tuturor! :*

| TpuNoName123 explică:

Mulţumesc tuturor ! :*

| aurel23 a răspuns:

Din torino pana in lisabona sunt 2023 de km.app tu esti in torino?

| Anonymous1247 a răspuns: