| GabriiiiiElla a întrebat:

Ce alegeti, o vacanta la Costinesti sau Eforie?

10 răspunsuri:
| Northern a răspuns:

Costinesti.

| ErrorFound a răspuns:

Costinesti.

| AnonimulxD112 a răspuns:

Eforie. happy E curat si nu e asa de scump happy si de aglomerat. :d

| hkr a răspuns:

Costinesti forever! happy

| MyhaXMaya a răspuns:

COSTINESTI! Acolo te poti distra de minune.http://www.costinesti.org/......tului.html

| FluGg a răspuns:

EFORIE SUD!
Stau aici si e foarte frumos...e linistit, te bucuri de drumul pensiune-mare, e un parc imens si verde...foarte frumos!happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Costinesti, evident.

| GabrielaIoana a răspuns:

Eforie sigur.E o statiune foarte frumoasa si nu e plina numai de fitosi.

| FlorinPx a răspuns:

Costinesti.Merge tot tineretul si e si frumos dar nu se compara cu mamaia.In mamaia ai pe unde sa te plimbi tiribombe si etc.

| vinusipaharu a răspuns:

La Costinesti.