| n1na a întrebat:

Ce destinatii turistice v-au placut cel mai mult si ce imi puteti recomanda pentru primavara anului viitor.Intentionez sa plec intr-o vacanta in luna martie, de ziua mea dar sincer nu sunt hotarata unde. Vreau un loc superb, deosebit si aparte de marile orase supraaglomerate. Funda si voturi.Multumeschappy

Răspuns Câştigător
| Larisa a răspuns:

Iti recomand sa mergi in benidorm spania, am fost acolo tot in primavara prin ianuarie, si deja se facea plaja.este un oresel turistic pe malul marii, si este in top50 cele mai vizitate orase pe locul14.n-o sa-ti para rau

25 răspunsuri:
| DariaSofia95 a răspuns:

Eu prin Romania am vizitat cateva locuri care mi-au placut chiar foarte mult:valea draganului in jud cluj e super acolo! e zona de munte e foarte frumos; sau la bradatel ( in retezat)... zona hategului! acolo mi-a placut cel mai mult! sau...in moldova, am fost chiar asta-vara, la voronet. am vizitat multe manastiri e un loc minunat si acolo, ai parte de multa liniste si aer curat! sper sa alegi ceva din ce ti-am zis eu, merita!

| Akuryo a răspuns:

In Romania?smug pai sa vedem Maramuresul, Apuseniul si Moldova.Isi recomand in Maramures Lacul Bodi si cascada Cailor si ce mai pot vedea in zona lorlove struck, locurile sunt superbe, chiar si manastirile sunt geniale si nu ma dau in vand dupa asa ceva.
Daca vrei in alta tara iti recomand Romalove struck sau Grecia, in Grecia Marale Meteora si insula Skiathos merita vazutehappy

| n1na explică (pentru DariaSofia95):

Multumesc pentru raspuns.As vrea totusi locuri de peste hotar de asemenea.Nu stau in Romania si nu conteaza unde si cat de scump este. Ceva ce pe voi v-a impresionat!

| cristinamax a răspuns:

Poti merge in Italia la Castiglioncello e un orasel micut si frumos. Foarte proape este o plaja superba, eu m-am simtit foarte bine si anul care vine vreau sa merg din nou.

| georgel1989 a răspuns:

Poti sa vizitezi franta(monaco) sau egipt ai multe de vizitat acolo. daca nu brasov(poiana brasov) sau bucovina.manastirile din moldova(sucevita, putna, moldovita) poti sa faci un tur sa vizitezi vidradu(pitesti)-transfagarasanu e o priveliste foarte frumoasa.

| georgel1989 a răspuns (pentru n1na):

Poti sa mergi intr-o croazierawinking

| cmm a răspuns:

BARCELONA! E foarte frumos in martie si sunt atat de multe lucruri frumoase de vazut! A, desigur, in martie poti face ceva plaja si o baie in Mediterana

| 4K985TY a răspuns:

In Turcia hotelul.Silence beach resort

| cotcodac4 a răspuns:

Draga londra ai sa gasesti sute de destinatii unde sa ii cheltui si tu banii iubitului

| n1na explică (pentru cotcodac4):

Am fost deja in Londra, mersi oricum, dar nu prea e o destinatie placuta pe timp de primavara avand in vedere ca ploua mai mereu si nu e pe banii iubitului. Vreau un loc deosebit sa ma relaxez de ziua mea. Cele mai frumoase cadouri eu mi le oferhappy

| cotcodac4 a răspuns (pentru n1na):

N1NA LA MULTI ANI!, iti spun doar cu cateva luni inainte.eu personal imi cer scuze daca te-ai simtit jicnita, dar nu vad un lucru rau a te duce pe banii iubitului in vacanta.(((Cele mai frumoase cadouri eu mi le ofer)) imi place ideia

| cotcodac4 a răspuns (pentru n1na):

Da cred ca ai vazut londra pentru ca stai acolo.si vezi ca degeaba ai antivirus in calculatorlaughing) vrei poze cu tinelaughing sau sa vezi ce vb prietenii tai, sau Pretenele tale? o frumoasa moldoveanca de prin zudetul vaslui esti

| cotcodac4 a răspuns (pentru n1na):

Da cred ca ai vazut londra pentru ca stai acolo.si vezi ca degeaba ai antivirus in calculatorhappy vrei poze cu tinehappy sau sa vezi ce vb prietenii tai, sau Pretenele tale? o frumoasa moldoveanca de prin zudetul vaslui esti

| n1na explică (pentru cotcodac4):

Nimic din ce ai spus nu este adevarat si chiar nu inteleg rostul acestui raspuns. Daca vrei sa ajuti pe cineva da un raspuns folositor sau te abtii.Care e aluzia?

| cotcodac4 a răspuns (pentru n1na):

Esti sigura

| cotcodac4 a răspuns (pentru cotcodac4):

Ba nu intelegu ca eu te ajut.imi plac pretenele tale si ana

| n1na explică (pentru cotcodac4):

Ma amuzi, probabil esti din Vaslui si ma confunzi cu altcinevalaughingsunt din Moldova dar nu de acolo unde ai mentionat tu.O seara placuta

| n1na explică (pentru cotcodac4):

Ma ajuti facand aluzii! Nu stiu cati ani ai tu dar trebuie sa mai cresti un pic.Nu stau in Londra,nu sunt din Vaslui, chiar nu cunosc pe nimeni de acolo, nu am prietene si nici antivirus sa fiu serioasalaughingasa ca mai incearca

| cotcodac4 a răspuns (pentru n1na):

Ba asculta nu te confund cu nimeni ca nu stiu pe cineva sa arate ca tine si nu sunt din vaslui si am zis... jud vaslui care e la voi in moldova

| n1na explică (pentru cotcodac4):

Da bine, o seara placuta!

| cotcodac4 a răspuns (pentru n1na):

Crede_ma ca nu te plac sau pe alea a tale asculta fata am zis jud Vaslui si ce sa mai incerc ce am de castigat barladeanto si nu e insulta asa se zice la fetele de la voi din orasu vostru

| n1na explică (pentru cotcodac4):

Gresit,tu esti din Barlad si sigur faci o confuzie.nu am nici neamuri nici prietene de la barlad.Nu sunt nici de acolo si nici nu ma pasioneaza sa cunosc alte personaje ca tine.

| cotcodac4 a răspuns (pentru n1na):

Ce dracu crezi ca ma intrereseaza sa te cunosc sau altceva?!? si daca vreiam cu adevarat sa fac mai mult decat misto iti trimiteam un email cu un link asemanatorhttp://erofacebook.com/w/360/ si cand il deschideai bauuuuu

| cotcodac4 a răspuns (pentru n1na):

Inca ceva jur ca nu te-am vazut in viata mea. si nici nu vreau ca nu esti din aur sa banii

| Trk_Ihsan_1997 a răspuns:

Turcia!