| blueangel2001 a întrebat:

Buna TPU.Eu cu mama am vrea vara asta sa mergem la mare la Eforie Nord impreuna o prietena si mama ei cam 6-7 nopti nu neaparat cu macare ne luam din oras as dori niste reduceri cam in iulie sau august.Multumesc anticipat dau funda love struck

Răspuns Câştigător
| Bulgaria a răspuns:

Mai bine te duci in Bulgaria cat te duce 6-7 zile aici fara mancare dai pe 5 zile in bulgaria cu all inclusive si conditii mult mai bune.

2 răspunsuri:
| AndraNicoleta a răspuns:

Cauta pe google ca d-aia ai net.

| kaloma a răspuns:

In iulie-august preturile sunt mari ca e sezon-deci n-o sa vezi reduceri. Ar trebui sa rezervi ca e posibil sa fie deja ocupate pensiunile bune