| noapte a întrebat:

eu imi doresc sa merg in vacanta in aprilie in Norvegia si parintii spun ca si ei vor doar ca avion este doar cu escala, sau vaporul din Danemarca ajunge scump, si ieri m-am uitat la bilet de avion pana din Bucuresti pana in Oslo si ajunge 91 de euro persoana, mentionez ca su t singura la parinti asa ca nu va ajunge mult, si biletul era chir in vacanta, ce sa fac sa ii conving mai tare? P.S. eu stiu sa vorbesc norvegia a de pe internet, si parintii mei stiu engleza, dau funda!

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu stiu unde ai cautat tu biletele ale, dar abor direct la Oslo nu este din Bucuresti si cel mai ieftin bilet dus intors e de la 270euro in sus

| mihai69 a răspuns:

Cu Air Baltic am văzut că ai timp relativ scurt și prețuri destul de bune. În plus, Riga e foarte frumoasă, dacă alegi să faci o escală ceva mai lungă acolo, să poți da o fugă și în oraș.