| Dorutzzu a întrebat:

Heeeey! Saptamana asta tatal meu trebuie sa plece in suedia (si-a gasit un loc de munca platit foarte bine pe meseria care ii place), dar nu stiu eu cum sa ii gasesc un bilet de avion (eu i-am gasit din Bucuresti, dar mai sunt cam 400km pana acolo), deci, daca se poate (chiar v-as ruga) sa ma ajutati sa caut din Timisoara sau din Craiova. Eu de exemplu i-am gasit un bilet de 350 Euro de la Bucuresti la Stockholm cu o escala la Berlin, chestia e ca ar ajunge cal la 400 Euro cu tot cu benzina pana acolo. Deci, ar ajunge mai ieftin daca ar pleca de la Craiova sau de la Timisoara. Dau FUNDA celui mai bun raspuns.

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

Un zbor Timisoara Stockholm cu escala la Bucuresti e doar 250-280 euro la Tarom. Cauta direct pe site la ei

1 răspuns:
| Gimmie1ツツ a răspuns:

Buna.Am gasit si eu niste zboruri dus-intors.Am cautat pentru sarbatori. Zborurile incep de la 212 euro dus-intors>Intra pe linkul de mai jos pentru a vedea toate variantele.http://www.kayak.com/flights/TSR-STO/2015-11-25/2015-12-02
Succes!