| LucaTheodor a întrebat:

Imi puteti spune de la cel mai mic pana la cele mai mare continent? Un fel de top! Pe primul loc sa fie cel mai mic si in ordine crescatoare! Funda si va multumesc!

Răspuns Câştigător
| ALYNAMARYA a răspuns:

Australia, Europa, Antarctica, America de Sud, America de Nord, Africa si Asia.

Sarbatori fericite! :*

3 răspunsuri:
| andrey96 a răspuns:

Australia şi Oceania, Europa, Antarctica, America de Sud, America de Nord, Africa, Asia

| Juleuuss a răspuns:

Australia, Europa, Antarctica, America de Sud, America de Nord, Africa, și ultima - Asia.

| Pricked a răspuns:

Australia
Europa
Antarctita
America de Sud
America de Nord
Africa
Asia