| Airamanys a întrebat:

Buna tpu...in bagajul de mana am voie sa pun placa de par?

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

Ce imi place de acest user

@Jullianna

toti zic o chestie, pe site urile companiilor aeriene zic ca placa de indreptat parul poate fi luata in bagajul de mana, dar ea se trezeste sa contrazica... si eu cand i am zis ca vorbeste numai ca.caturi mi-a dat ignore.

6 răspunsuri:
| Andrei_Andrey_1997 a răspuns:

Daca incape dai drumul

| unoarecareinbazadedate a răspuns:

Pune-o fara probleme draga, si eu imi pun lucrurile pentru ingrijirea parului in geanta de mana si nu se intampla nimic! Te pup!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, ai voie

| Mrfear a răspuns:

De ce nu ai putea sa o pui? Nu este nicio problema, o poti pune linistita.

| Violleta2022 a răspuns:

Daca vorbesti de avion, nu, nu ai voie!
Placa de par, forefcutele, unghierele si produsele mai mari de 100ml cu lichide, se pun in bagajul de cala.

| DreamerBoy a răspuns:

Buna.
Daca este vorba de o calatorie cu avionul, nu ai voie, o poti pune in bagajul de cala!
Pa, pa.