| Trandafirii a întrebat:

Buna TPU ma numesc amalia am 10 ani si voi merge cu parintii si sora mea Andra, 8 ani, la Cluj-Napoca si noi suntem din barlad, (mergem la cluj napoca la concerte cu multe vedete ) si vinery o sa ne invoiasca de la scoala, acolo o a dormim 2 nopti si o sa mergem la Cluj pe drumul lung (pe la Bucuresti) vom face vreo 750 km. asa si stiti cumva vreun hotel ieftin la cluj? dati-mi mai multe variante sau linkuri, Multumesc!

Răspuns Câştigător
| PaullR a răspuns:

Http://www.cazareclujnapoca.ro/

http://www.turistinfo.ro/......apoca.html

http://carta.ro/cazare-cluj/

Gasesti foarte multe din aceste link-uri pe google la un simplu search. :D

2 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Http://www.booking.com/searchresults.ro.html?aid=376393; label=bookings-name-_UzjGvpGjbj*gHKyx7IWfgS35886585036%3Apl%3Ata%3Ap1%3Ap2460%2C000%3Aac%3Aap1t1%3Aneg; sid=2ba5c5c8e9ccc2ee7ea42310639e8672; dcid=4; checkin_monthday=16; checkin_year_month=2014-5; checkout_monthday=17; checkout_year_month=2014-5; city=-1156174; class_interval=1; csflt={}; interval_of_time=undef; no_rooms=1; property_room_info=1; review_score_group=empty; score_min=0; si=ai%2Cco%2Cci%2Cre%2Cdi; ssb=empty; or_radius=0; order=price_for_group
Citez doar primele trei rezultate:
Pensiunea Dialand 36 € pe două nopți;
Vila 69 35 € pe două nopți;
Cluj Napoca Apartament Lux Titulescu 40 € 2 nopți.
Mai ieftin de atât, cred că doar la gară sau în parc mai sunt soluții...

| ThinkDifferent a răspuns:

Si eu sunt din Barlad big grin