| guestwest a întrebat:

Stie cineva unde este cel mai ieftin BMX din Cluj-Napoca? va rog dati un buzz sau bagati-ma la adresa:k_cata_lin

1 răspuns:
| Raul1 a răspuns:

Daca crezi ca nu faci drum numai de 4 ore pana in Bistrita din Bistrita-Nasaut ti-as spune ca pe aleea thiuta este un bloc de 10 etaje si o strada treci strada si bum un magazin DHS cu detoate eu locuiesc pe aleea thiuta de acolo mi-am cumparat BMX cu 399.99 lei adica 400.000 e destul de ieftin si foarte bun eu il am de 3 ani! nu mi sa sticat nimica!