| anonim_4396 a întrebat:

ma poate insotii cineva la aeroport pentru a-mi face chek-in-ul? ( ma insoteste deoarece nu stiu limba foarte bine )

5 răspunsuri:
| ionutz001 a răspuns:

Salutare da te poate însoți nu.i nici.o problemă pana ajungi la controale de acolo nu mai are voie

ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Dar checkin-ul se face online. La aeroport te duci numai cu hartia printata din mailul care vine dupa ce faci checkin-ul online.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Se poate, check in se face inainte de controlul de securitate

| Anonimus1358 a răspuns (pentru ardnaxur1961):

Am incercat sa fac check-in-ul dar nu se gaseste zborul.

ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns (pentru Anonimus1358):

Daca ai cumparat deja biletul online, gasesti exact datele de pe biletul tau, pe site. Pe undeva, pe sus, in dreapta. Iar checkin-ul se face, in functie de companie, cu o luna inainte de zbor sau cu 10 zile...ma rog, fiecare companie cu politica ei.