| cryna a întrebat:

Mama mea vrea sa mearga in statiunea Slanic Moldova, jud.Bacau.As dori un nr de telefon al statiuni(am cautat pe net dar n.am gasit )si sa-mi spuneti va rog cu ce ar putea ajunge la Slanic din Suceava. cu tren, autobuz daca este.nu stiu nici daca este gara la Slanic saudaca nu este sa-mi spuneti unde este cea mai apropiata gara.va rog mult ajutati.ma poate este cineva din Bacau sau care a mai fost la aceasta satiune. dau funda+vot

Răspuns Câştigător
| SomebodyNamedAnna a răspuns:

Pai nu exista nr de telefon al statiunii in sine. poti sa cauti pensiuni in Slanic Moldova si gasesti acolo nr de telefon de la pensiuni. bun. poti lua trenul pana in gara la Salina [Targu Ocna] si de acolo autobuzul pana in Slanic Moldova. si ajungi.
sper ca te'am ajutat.big grin