| sophieLY a întrebat:

Plec luni si marti in "excursie" la ocna sugatag.Am inteles ca sunt bazine si cu apa termala, nu numai cu sare.Este adevarat? Daca da, ce imi puteti spune despre conditiile statiunii?
Dau fundita+vot!

Răspuns Câştigător
| dedekool a răspuns:

Pai cred ca inauntru in ceva hotel acolo este ceva bazin dar nu am fost niciodata sa vad ce apa este in el, iar in bazinele de afara este numai apa sarata.mie mi-a placut acolo, sper sa-ti placa si la tine:*

1 răspuns:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Da, sunt bazine cu apa sarata incalzita la hotelurile Craiasca si Salina. Uita-te pe site-ul statiunii si afli conditiile. Numai bine!