Întrebare recomandată | Aancabjr a întrebat:

Buna tpu...stie cineva ce acte sunt necesare pentru obtinerea vizei ca turist in Canada?

5 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
Uite ce am gasit.
https://razvanpascu.ro/......ru-canada/
O seara buna happy

| AquaBlue97 a răspuns:

Site-ul ambasadei Canadei la Bucurestii.

| ExpertDOM a răspuns:

DA! Obtinerea vizei catre Canada este asemanatoare vizei din USA. Nu e usor sa pleci dar nici greu din prima data, a doua oara daca vei vrea sa pleci o sa astepti foarte sau sau nu vei mai putea pleca... ai nevoie de buletin ( sau certificate de nastere in original daca esti minor) cate va acte nu mai stiu sigur... dar ai nevoie de o motivatie buna de explicat care arata faptul de ce vrei tu ca sa mergi in Canada (adica asta este la un interviu ) multa bafta happy