| tcalculatorandreea a întrebat:

stiti cumva cat faci cu masina pana in Antalya?

Răspuns Câştigător
| beyoun a răspuns:

Cauta pe google "orasul tau" - "antalya" distanta rutiera. 2019, romanasi, treziti-va la realitate

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum vrei tu sa ajungi cu masina din ro in antalia si sa intrebi pe cineva strain? nu iti faci si tu un itinerariu? un full service la masina inainte? sa te uiti ce rute sunt? care sunt taxele pe autostrada si cate sunt? sau cum mergi? multi tampiti pe lumea asta happy
Ramai dracu pe camp cu masina, si habar n-ai unde esti. fara apa si mancare, si benzina.

suntserios
| suntserios a răspuns:

De unde? Ca una e sa pleci din CT, alta e din Oradea. Și folosește cu încredere google maps ca se aia exista

| darrio2007 a răspuns:

Nu ai spus de unde pleci.
Ruta data de mine este doar informativa. Nu e greu nici pentru tine sa cauti cum am facut eu, daca te duce capul.
https://distanta.ro/antalya/bucuresti

| mihai69 a răspuns:

Http://amfostacolo.ro/......hotel9.php
http://amfostacolo.ro/sol-cmr.php?iid=9843
Aici vei găsi și distanțe, și sfaturi utile pentru călătorie (cum e cu cardul GTS de exemplu, dar și altele).