| Ella21052003 a întrebat:

Bunaaa! La inceputul lunii mai plec in vacanta in antalya. Trebuie sa slabesc pana atunci pentru ca stiti si voi, nu arati bine in costumul tau de baie oricum. Deci, vreau ca pana in aprilie sa fi slabit cel putin 5-7 kg

5 răspunsuri:
| Sn4k3 a răspuns:

E usor, mai ales la cat vrei tu sa slabesti. Fa sport, in special cardio si mananca alimente/mancaruri sarace caloric. Daca esti in deficit caloric, slabesti. Cauta pe google caloriile.

| xerxes1 a răspuns:

S-ar putea sa nu ai nevoie de costumul de baie.

| Nelly07 a răspuns:

Eu am avut in septembrie 59 de kg. Acum am 48 de kg doar pentru simplul fapt ca am facut multe abdomene(am inceput treptat: la inceput am facut doar 5/ zi, iar in fiecare zi am mai adaugat cateva pana cand am ajuns la 60/1 minut), am renuntat la cina si am mancat mai putin la micul dejun si la pranz. (Nu prea iti sugerez sa te infometezi pentru ca poate fi rau)

| Ella21052003 explică:

Bunaaa! La inceputul lunii mai plec in vacanta in antalya. Trebuie sa slabesc pana atunci pentru ca stiti si voi, nu arati bine in costumul tau de baie oricum. Deci, vreau ca pana in aprilie sa fi slabit cel putin 5-7 kg

| Cris0509 a răspuns:

Daca sti ce grup adevarat sange ai o sa iti fie mai usor sa stii ce alimente sa consumi ca sa slabesti. In functie de grupa de sange stim cum be functioneaza si metabolismul, impreuna cu exercitii fizice o sa ajungi la rezultatul dorit. Succes