| liiaa a întrebat:

Sunt cam confuza...La sfarsitul anului scolar o sa organizam o excursie la Ocnele Sibiului.O sa primesc cadou pentru premiul I 100 lei,dar nu stiu ce sa fac cu ei,ori sa merg in excursie,pentru ca s-ar putea sa nu mai am ocazia sa merg,desi nu se stie sigur daca se strange minimul de copii pentru a merge,sau sa-mi iau o chitara, pentru a nu ma plictisi in vacanta.Cineva care a fost la Ocnele Sibiului, ar merita sa merg?
Multumesc mult!

3 răspunsuri:
| PoseidonXD a răspuns:

Pai daca vrei sa mergi, simti nevoia atunci sa mergi! Nu am fost dar cauta si tu pe Google! Iar daca iti place mai mult sa canti, si daca tu consideri ca o sa folosesti chitara atunci chitara!tongue Adica eu cred ca tui ar trebui sa alegi, tu stii ce simti!tongueSper ca te-am ajutat!

| DyaBonnet a răspuns:

Daca iti place sa calatoresti crede-ma ca e frumos...

Răspuns utilizator avertizat