| crysyone a întrebat:

Buna TPU sunt clasa a VII-a si la noi la scoala se face tabara in vrangea localiatea lepsa pensiunea alis. pretul e convenabil si mai merg cu cativa colegi si colege... vroiam sa stiu daca a mai fost cineva sa imi spuna cum e interiorul si daaca mancarea e buna cel mai bun raspuns detaliat funda:*

Răspuns Câştigător
| rekii a răspuns:

Buna crysyone eu sunt din vrancea si la lepsa e super fumos ai ce vizita. si la "alis " pot sa zic ca te serveste super bine, cazarea e buna, nu foarte buna, mancarea super gustoasa

3 răspunsuri:
| crysyone explică:

Vrancea*

| Do_3377 a răspuns:

Http://www.pensiuneaalis.ro/ aici poate gasesti ceva detalii!

| crysyone explică:

Ms mult rekii