| qpVicky a întrebat:

Sunt din Onesti.Cam cat ar costa un bilet de avion din Bacau pana in Munchen, Germania?

Răspuns Câştigător
| g3cko a răspuns:

Http://www.vola.ro/......-2012/ad/1

3 răspunsuri:
| cooldreams a răspuns:

Depinde daca vrei dus-intors, sau doar dus, cate zile stai, daca e cazul, cate persoane vin cu tine, cu ce companie mergi, daca mergi la low cost sau nu, daca sunt si minori sau nu etc. asa ca mai bine cauti singur/a, pentru ca stii exact ce vrei. daca nu ai gasit, inseamna ca bilete n-au fost puse inca in vanzare.

| ROB3RT89 a răspuns:

In jur de 191 eur, vezi mai multe informati aici=>www.veltravel.ro

| Paull18 a răspuns:

In jur de 160€