| borcea a întrebat:

Cat m-ar costa un bilet pe avion sau pe autocar din bacau spre austria? Cel mai ieftin bilet sa fie, daca se poate.

4 răspunsuri:
| sym0nyck a răspuns:

Cel mai ieftin bilet de avion il gasesti la www.easyjet.com, acum depinde cand vrei sa pleci si cu cat timp inainte cumperi biletul.
introdu datele pe site. si iti afiseaza pretul exact;)
calatorie placuta!

| DoomNEzeu a răspuns:

Cam 100 E. ceva de genu cu avioanele low cost

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vinde o butelie si ai sa iti cumperi biletrolling on the floor just kidding.
La avion daca vrei sa iti iei bilet, cumpara-l cu cel putin o luna inainte ca sa il poti lua ieftin.

| isabell a răspuns:

Eu stau in Austria, nu costa mult, dar totusi daca vrei intr-adevar si vi aici pot sa vin sa te iau cu masina.