| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU vreau cel mai frumos oras din lume adica mai multe daca se poate. Multumesc cel mai bun raspuns primeste funda

Răspuns Câştigător
| Ibanez a răspuns:

Topul celor mai frumoase oraşe din lume: 1. San Miguel de Allende, Mexic 2.= Budapesta, Ungaria 2. = Florenţa, Italia
4. Salzburg, Austria 5. = Charleston, America 5.= San Sebastián, Spania 7. Viena, Austria 8. Roma, Italia 9. Siena, Italia 10. Québec 11. = Cape Town, Africa de Sud 11.= Bruges, Belgia 13. Vancouver, Canada 14. Kyoto, Japonia 15. = Praga, Cehia 15.= Cracovia, Polonia 17. = Victoria, Canada 17.= Sydney, Australia 17. = Santa Fe, New Mexico 20.= Sevilia, Spania 20. = Beirut, Liban 22.= Paris 22. = Melbourne, Australia 24.= Veneţia, Italia 24. = Barcelona, Spania

1. San Miguel de Allende, Mexic 2. = Budapesta, Ungaria 2.= Florenţa, Italia 4. Salzburg, Austria 5.= Charleston, America 5. = San Sebastián, Spania 7. Viena, Austria 8. Roma, Italia 9. Siena, Italia 10. Québec 11.= Cape Town, Africa de Sud 11. = Bruges, Belgia 13. Vancouver, Canada 14. Kyoto, Japonia 15.= Praga, Cehia 15. = Cracovia, Polonia 17.= Victoria, Canada 17. = Sydney, Australia 17.= Santa Fe, New Mexico 20. = Sevilia, Spania 20.= Beirut, Liban 22. = Paris 22.= Melbourne, Australia 24. = Veneţia, Italia 24.= Barcelona

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru Ibanez):

Merci frumos

| roxanamariaa a răspuns:

Eu acum 2 zile m-am intors de la Paris si sunt de parere ca Parisul e cel mai frumos oras happy Dar si Milano e un oras tare frumos.

| emiliaa07 a răspuns:

Salut,
Dupa parerea mea Seoul(Coreea de Sud), poti gasi tot ce vrei, incepand de la zone istorice-vechile palate pana la cladiri care iti iau privirea si parcuri de distractii nebunesti.
Cred ca tot aici ar putea intra si Tokyo.