| alexia40 a întrebat:

imi puteti spune cum ajung in Eforie Nord din Constanta? Excluzand trenul si taxi-ul. Multumesc!

Răspuns Apreciat de Editori
| AFR81 a răspuns:

Cu autobuzul/microbuzul (sau maxi taxi cum vad ca le numesc turistii) Metropolitan. Din fata garii mergi putin in jos si cu siguranta vei auzi strigate precum: Mangalia, Tuzla, Eforie, Costinesti, Techirghiol, etc. Aia e autogara. Te urci in Metropolitan si gata. Costa vreo 6-7 lei si ajungi in 25 de minute aproximativ.

3 răspunsuri:
| AnnaMarrya1000 a răspuns:

Simplu și ușor exista microbuze speciale
Caută pe internet microbuze sau autocare de la destinație ta până la Eforie Nord, găsești sigur!

| GoldenZenith a răspuns:

Sunt microbuze sau autocare, putin mai jos de gara. Ajungi la gara și întrebi pe cineva de ele și o sa vezi că găsești imediat.

| AleexisViol3t a răspuns:

Folosind GPS-ul de la telefon sau, la fel cum au spus si ceilalți, cu microbuze