| MeimeiPinguinu a întrebat:

Buna tuturor!

Pentru cei din Cluj Napoca, va rog imi puteti oferii cateva pensiune care sunt in apropierea autogarii Beta?

Răspuns Câştigător
| DespreHostel a răspuns:

Salut MeimePinguinu daca este pentru Untold iti recomand Transylvania Hostel si Zen Hostel, acolo inca mai gasesti locuri disponibile. Pentru mai multe informatii poti intra aici http://totuldesprehostel.ro/hosteluri-in-romania.html

5 răspunsuri:
| MeimeiPinguinu explică (pentru DespreHostel):

Multumesc pentru raspuns, nu este pentru Untold! Am nevoie doar pentru o zi, am dat cateva telefoane insa nu am gasit un loc.

| DespreHostel a răspuns:

Daca vrei in perioada 31-3 august nu o sa gasesti cazare, cam toate locurile din Cluj sunt ocupate. Oricum Transylvania Hostel si Zen Hostel sunt in centrul Clujului, respectiv pe strada Iuliu Maniu si Dorobantilor. Un taxi din centru pana la autogara Beta nu este mai mult de 10 lei.happy

| MeimeiPinguinu explică (pentru DespreHostel):

Multumesc pentru ajutor! Nu am mai apelat nicaieri, cred ca este de dupa masa un tren spre oraselul meu inapoi si am sa ma odihnesc in el 8 -9 ore cat am sa fac. Am vazut hotelurile prezentate dar merg singura si sunt mai rezervata de fel. Probabil va fi peste tot aglomeratie pentru festivalul acesta. Ti-am rasplatit ajutorul cu fundita happy o seara buna

| DespreHostel a răspuns:

Multumesc pentru fundita, dar nu ai pentru ce sa iti faci griji happy lumea de acolo este foarte oky si placuta. Eventual daca poti sa-mi zici datele exacte pot sa te ajut mai in detaliu.

| MeimeiPinguinu explică (pentru DespreHostel):

Eu vin cu o problemuta pana in cluj nu sa ma distrez si as fi avut nevoie de ceva retras sa stau linistita de joi pana vineri. Plec de dimineata de la 6 cu un microbuz cu care fac circa 350 de km, dupa care numai am pana seara tarziu si ajung spre dimineata acasa..de aceea as fi avut nevoie de o pensiune / hotel in care sa ma odihnesc si sa plec urmatoarea zi de dimineata. Dar voi petrece timpul printr-un parc, un restaurant. Sau daca am noroc de tren am sa imi petrec orele in el. I-au o carte si o voi citii