| cutzu35 a întrebat:

va rog imi puteti spune si mie un mod de a cheltui banii cu cap in excursie la mall-ul afi palace cotroceni? dau funda la cel mai gandit si mai bun raspuns!

Răspuns Câştigător
| Puff9222 a răspuns:

Pai ia-ti doar strictul necesar. Daca vezi ceva ce iti place foarte mult gandeste-te de 2 ori inainte sa il cumperi. Cu ce te va ajuta? Cu ce il vei asorta? etc. Cel mai bine ar fi sa dai un tur fara sa cumperi nimic si sa iti selectezi cateva repere. De ex "in magazinul x am vazut blugii aia, in magazinul y am vazut tricoul acela" iar apoi sa te gandesti ce merita a fi cumparat si daca te incadrezi in bani. Mult succes la shopping :*