| pisikpis a întrebat:

Hi`! Sunt noua prin bucuresti.imi spune si mie cineva de la mall-ul ala nou Afi, Palace Cotroceni cu ce mijloace de transport pot ajunge la Eroii Revolutiei?happy
Multumesc frumos!

2 răspunsuri:
| trifsandu a răspuns:

Depinde unde stai in bucuresti. Cel mai simplu e cu metroul tu ar trebui sa ajungi in statia Politehnica iar dupa ce iesi din statie mai ai doar doua minute pina in afi, palace.

| Alina_6897 a răspuns:

Trifsandu ti-a zis tocmai invers.
deci ca sa ajungi de la Afi Palace la Eroii Revolutiei iei metroul de la Politehnica (e la 5min de mall)