| dansarabia1234 a întrebat:

Buna! Va rog sa imi spuna si mie careva cei care stati in Sibiu unde pot bea ciocolata calda cu bezele? La ce restaurant sau unde se gaseste

4 răspunsuri:
| LifeLust a răspuns:

Pardon Cafe & Bistro sibiu este una dintre cafeteriile deschise acum care are in meniu ciocolata calda, are take-away si delivery sa poti sa iesi cu ea si sa-ti pui orice vrei care le-ai cumparate deja, de ex. bezele de la supermarket, vezi daca gasesti mai mici la dimensiune.

Nu stiu din pacate cine serveste in meniu chiar cu bezele.

| Violleta2022 a răspuns:

La cofetarie, nu la resturant!

| dansarabia1234 explică (pentru Violleta2022):

Dar la ce cofetarie?

| Violleta2022 a răspuns (pentru dansarabia1234):

Eu nu stiu in ce cartier locuiesti tu, dar intri in toate cofetariile din jurul casei tale si intrebi.