| SopronMDAC a întrebat:

Buna va rog sa ma ajutati nu prea stiu cu mersurile trenurilor si m-ar interesa un tren cam de la ora 8:00 sa plece din timisoara iar inapoi sa ajung in timisoara pana la 15:00 maxim din data 28 ianuarie 2011... multumesc mult :X sau cine merge incolo sa imi deie un PM big grin multumesc

3 răspunsuri:
| chocolate27 a răspuns:

Intra pe www.cfr.ro :)

| sonya a răspuns:

Cel mai bun site este infofer.ro...iti selectezi destinatia si statia de unde pleci. cfr.ro te trimite la aceeasi pagina.

| Luiza_2688 a răspuns:

Http://www.infofer.ro/ scrii acolo in stanga ziua si ce mai trebuie si dai pe cautare si apoi inca odata pe cautare si apoi o sa primesti toate informatiile.Succes:)