| Smile007 a întrebat:

Va voi adresa o intrebare celor care sunteti din Oradea sau ati fost al Oradea la Baile Felix: La Baile Felix sunt tobogane si in bazinul mic? Sau numai in acela mare? si altceva : Cati metri are bazinul mic? Dar cel mare? Multumesc! dau Funda la raspunsul cel mai bun care cuprinde toate informatiile...happy

1 răspuns:
| Rebeca269 a răspuns:

Buna,in legattura cu topoganele in bazinul cel mic adica cel de copii exista unul pentru. cpoii foarte mici iar in alt bazit unde apa este cam de peste 1.50 sunt topoganele cele mari 5 la numar.In bazine cea mai mica apa este de 0.20 m la cel de copi mici si mai exista resul bazinelor in jur de 3 unde apa este de la 0.50m pana la 1.60 iar cea mai mare apa este in bazinul cu valuri de 2 m iar la strandul Apollo care este unit cu Felixul la piscinele de afara apa incepe de la 1.40 pana la 1.60 iar cea din interior de la 1.40 paana la 2 m. Sper sa te fi ajutat