| Lidia9494 a întrebat:

Vara aceasta voi vizita Cluj-Napoca împreună cu partenerul meu. Avem 5 zile la dispoziție să transformăm escapada noastră în ceva memorabil.
Am consultat diferite site-uri și pot spune că am conturat o listă cu obiective turistice de vizitat.

Însă noi am fi în căutarea ineditului. De aceea vă rog, dacă cunoașteți niște locații spectaculoase, dați-mi de veste.

Căutăm: senzații extreme (exclus cluburile), sau chiar oaze de liniște și relaxare, momente romantice, experiențe noi.

Ne deplasăm folosind transportul în comun.

Vă mulțumim!

3 răspunsuri:
| STSickSide a răspuns:

Sotul stie că plecati intr-o escapada romantica cu partenerul de afaceri?
auzi si tu "partenerul"...

| Violleta2022 a răspuns:

Tu si partnerul tau sunteti gay?
Pentru ca este destul de dificil sa gasiti pensiuni si locuri de batut, cand ai partener de acelasi sex.

| sierra1 a răspuns:

N-aș vrea să vă dezamăgesc, dar 5 zile doar în Cluj (oraș) e mult pentru ceva memorabil